DÁRKOVÝ POUKAZ

Během roku pracuji většinou na dlouhém seznamu zakázek, které zpracovávám postupně tak, jak přicházejí objednávky od klientů. Přesto se občas najde volné místo, kdy je možné zařadit do pořadníku neplánovanou objednávku. Proto, pokud chcete dát hodnotný dárek ve formě poukazu pro osobu, příbuzného, kolegu (gyni), přítele (kyni), který ho ocení, je DÁRKOVÝ POUKAZ to pravé.

Naše poukazy jsou zcela individuální pro každého klienta a jsou vytvořeny na míru pro každého zájemce. To znamená, že na základě předběžného požadavku, vytvoříme poukázkový balíček se všemi nezbytnými úpravami, které budou jejich součástí. Pokud má být poukaz dodán jako překvapení a dárek, bude následně nutná konzultace obdarovaného s námi nutností. Tady může vystát malý problém s představou Vás jako kupujícího poukazu s představou obdarovaného, co se týká složitosti obrazu a finančních možností. Ale není třeba se bát, vždy jsme se domluvili k spokojenosti všech stran.

Naše Dárkové poukazy jsou personalizované. To znamená, že poukaz je vytvořen pro individuální osobu se všemi potřebnými informacemi jak má budoucí obraz vypadat:

  • jméno a příjmení
  • číslo poukazu
  • technika (kresba nebo malba)
  • velikost obrazu
  • ilustračního obrázku v dané technice

Následně bude po zaplacení poukaz odeslán na email, který si kupující může vytisknout a následně předat dané osobě, nebo také zaslat elektronicky. Poukaz je vytvořen ve velmi vysokém rozlišení, které je vhodné jak pro tisk, tak pro zobrazení v elektronické podobě.

Dárkový poukaz je skvělá věc pro osoby, které opravdu chtějí mít radost z obdarování. Tímhle dárkem mají úplnou kontrolu nad tím, co vlastně chtějí. Mohou si vybrat vlastní fotografie, pomáhat při navrhování kompozice, sledovat (při olejomalbě) mohou i vývoj obrazu, který je možné fázovitě zasílat na email, atd ... S Dárkovým poukazem se již nikdo nemusí falešně tvářit, jakou má radost z dárku.